Pages

#Instagram Exploring 1 [video blog]

Tak jsem vymyslel opravdu šílenost. Video blog z mých výletů. První díl je tu a vy se na něj raději ani nekoukejte. Protože prostě první díl, žejo. Hrůza.


Kdo s k mému videu dostane, pravděpodobně zná tento blog nebo můj Instagram. Takže jsem si řekl, že se nebudu ani představovat. Jméno mám přeci všude, i na YouTube. A tam taky svá videa budu publikovat.

Inspirace k těmto videím byla poněkud mixovaná. Nejdříve jsem viděl video blogy Instagramerů z USA, kteří se jen tak natáčeli, když šli fotit. A podobně to budu dělat i já. Ovšem v češtině. A odtud je druhá inspirace. Nikdy jsem si nemyslel, že na YouTube je tolik českých diváků video blogů. Ale viděl jsem české youtubery, ať už některé dobré (PetraLovelyHair, Teri Blitzen, ...) či špatné, a řekl jsem si, proč něco podobného taky nezkusit. Ale spíš o focení, Instagramu a různých zajímavých věcičkách ať už na focení, či jiné.

První díl je opravdu jen takový horší začátek. Druhý díl se mi líbí mnohem víc. A brzy ho dodělám a budu sdílet, tak se máte alespoň zatím na co "těšit". Mezitím mi do komentářů můžete napsat, co si o tom myslíte, co byste rádi viděli a tak dále. Budu rád za jakýkoliv feedback!


Unknown

Mezi jeho zájmy patří fotografování, sociální média a Apple produkty. Pracuje v digitální agentuře a zajímá se o influencer marketing a product placement.

Žádné komentáře:

Okomentovat